IBC Tank Varil Alım Satımı

IBC Tank Varil Alım Satımı, Ankara Sıfır ve ikinci el ibc tank alım satımı 2. el ibc tank varil 1 ton alanlar ikinci el ibc tank fiyatları Sincan

Sincan Etimesgut Fatih Yenikent Eryaman Malıköy Temelli ayrıca Çankaya Altındağ Yenimahalle Keçiören Mamak Ulus Cebeci Dikmen Kızılay ancak Çayyolu Ümitköy Batıkent Ostim İvedik

SIFIR VE İKİNCİ EL IBC TANK VARİL ALIM SATIMI
Ankara IBC Varil

IBC Tank Varil Çeşitleri ve Fiyatları

Ankara sıfır ve ikinci el ibc tank varil alım satımına ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

IBC Tank Varil Alım Satımı

Sıfır ve 2.El IBC Tank Varil Alım Satımı

IBC Tank Varil Alım Satımı

Ankara ikinci el varil Alım Satımı

Ankara ve çevre iller genelinde, durumu, tonu ve miktarı ne olursa olsun, sıfır yada ikinci el IBC Tank ve Varil alım satımı yapıyoruz. Bundan dolayı, sıfır yada 2. el IBC Tank alıp satmak, sıfır yada ikinci el IBC Tank fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız firmamız Üç Kardeşler Hurdacılığı aşağıdaki telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde birçok firma kimyasal ürün depolama veya taşıma gibi faaliyetlerde ürünleri kolaylıkla taşıyabilecekleri ve depolayabilecekleri materyallere ihtiyaç duymaktadır. Bu materyallerin uzun ömürlü olması, taşıma ve nakliyede boş alan bırakmadan olabildiğince fazla malzemeyi nakliye etmesi gerekmektedir. IBC tanklar, günümüzde firmalar tarafından hem depolama hem de taşıma işlemleri için tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır.


Sıfır yada 2. El IBC Tank Alımı Satımı için hemen bizi arayınız.IBC Tank Varil Alım Satımı

IBC Tank Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

IBC (Intermediate Bulk Container) yada Türkçe açılımı ile "Orta Boy Konteyner" akıcı ve sert maddelerin depolanması ve nakliye edilmesi için kullanılan konteynerlere verilen genel isimdir. IBC tankının amacı, sıvı veya katı ürünlerin depolanarak bu ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlamaktır. Depolama kapasitesi 1000 litre olan IBC tanklar çelik kafes yapısıyla oldukça sağlamdır.

Bir IBC Tankın üretim şekli ve hammaddeleri kullanımına göre değişir. Kullanılan IBC türlerinden birkaçı:

- Tahta paletli IBC,

- Plastik kompozit IBC,

- Çelik IBC,

- Paslanmaz çelik IBC,

- Katlanabilir IBC,


IBC Tank Varil Alım Satımı

IBC Tanklar aşağıdaki maddelerin depolanma ve nakliyesi için uygundur:

- Sıvı kimyevi maddeler (UN standartlarına uygun IBC ile),

- Sıvı gıdalar,

- Sabunlar, yapıştırıcılar,

- Gıdalar,

- Tozlar,

Kaynak
IBC Tank Varil Alım Satımı

IBC Tanklarının Avantajları

IBC tanklarının kapasitesi 1000 litredir.

Genelde köşeli dizaynları olan IBC Tanklar, silindir varillere nazaran aynı alanda daha çok madde depolama imkanı yaratır ve birimsel nakliyede tasarruf imkanı oluşturur.

IBC tanklar tamamen geri dönüştürülebilir maddelerden üretilmektedir. Doğa dostu yapıda olan bu tankların çevreye bir zararı yoktur.

IBC tanklar içerisine konulan madde ile reaksiyona girmeyecek yapıdadır. Bu sayede, kimyasal maddeler tanklar içerisinde güvenli bir şekilde korunmaktadır.

IBC tanklar kolaylıkla taşıma, boşaltma ve depolama imkanı sunmaktadır. Doldurma ve boşaltma işlemleri için birçok sayıda alternatifleri vardır.

Kontamine Varil Geri Kazanım

Kontamine varil, tehlikeli maddelerin güvenli bir biçimde taşınmasını veya depolanmasını sağlayan varil türüdür. Kontamine varil, içeriğinde çevresel açıdan riskli malzemeler bulundurur. Bu nedenle kontamine varil geri kazanımı konusu, çevre ve insan sağlığı açısından son derece önemlidir.

Firmamız Üç Kardeşler Hurdacılık, Ankara ve çevre iller genelinde Kontamine varil alımı yaparak geridönüşümüne aracılık etmekte, bu ürünlerin çevre ve doğamıza zarar vermesinin önüne geçmektedir.


Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi yada Ücretsiz Keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.