Ankara İkinci El Konteyner Alımı

Ankara İkinci El Konteyner Alımı, Ankara 2. el konteyner alım satımı yük konteyner ev konteyner şantiye ofis konteyner alımı alanlar Container fiyatları Sincan

Sincan Etimesgut Fatih Yenikent Eryaman Malıköy Temelli ayrıca Çankaya Altındağ Yenimahalle Keçiören Mamak Ulus Cebeci Dikmen Kızılay ancak Çayyolu Ümitköy Batıkent Ostim İvedik

İKİNCİ EL KONTEYNER ALIM SATIMI
Ankara İkinci El Konteyner Alımı

İkinci El Konteyner Çeşitleri ve Fiyatları

Ankara 2. el konteyner alım satımına ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara İkinci El Konteyner Alımı

İkinci El Konteyner Alım Satımı

Ankara İkinci El Konteyner Alımı

Ankara İkinci El Konteyner Alımı

Firmamız Üçkardeşler Hurdacılık olarak, Ankara ve çevre iller genelinde her çeşit konteyner alım satımı yapıyoruz. Bu doğrultuda, Yük Konteyner, Ev Konteyner, Şantiye Konteyner ve Ofis Konteyner almak yada elinizde bulunan ikinci el konteyneri satmak veya ikinci el konteyner fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen firmamızı arayınız.

Durumu, niteliği ve konumu ne olursa olsun her çeşit ikinci el konteyner yerinden satın alınır, konteyner bedeli ise anında nakit olarak ödenir. Bununla birlikte, farklı projelerinizde kullanmak üzere her çeşit ikinci el ev konteyner, yük konteyner, şantiye ve ofis konteyner ihtiyaçlarınızı için firmamızı arayıp talebinizi bildirebilirsiniz.


İkinci El Konteyner Alımı Satımı için hemen bizi arayınız.Ankara İkinci El Konteyner Alımı


Ankara İkinci El Konteyner Alımı

Konteyner Nedir?

Konteyner, uluslararası standartlara sahip taşımacılık sistemi içinde verimli, güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşıması için üretilmiş, yeniden kullanılabilir çelik kutu şeklinde yapılardır. Konteyner, içindeki malzeme boşaltılmaksızın farklı taşımacılık şekilleriyle taşınabilir. Konteyner boyutları ISO 6346 standardıyla belirlenmiş çeşitli farklı ölçülerde olabilmektedir. Kaynak

Başka bir ifade ile Konteyner, genellikle deniz ürünleri, et, taze sebze gibi çabuk bozulabilecek mallardan, tahıl, kahve gibi birçok değişik malı ülkeden ülkeye ya da kentten kente taşımada kullanılan, çelik, alüminyum ve benzeri malzemeden yapılmış, kilitlenip mühürlenebilen kapakla donatılmış büyük kap.

Konteyner Kullanım Alanları:

Ağırlıklı olarak yük taşımacığında kullanılan konteynerler, yaşam ve ofis alanlarına hızlı ve pratik çözüm üretilmek amacıyla taşınabilir konut sistemine dahil edilmiş ve en az taşımacılık kadar konut sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Konteyner genel kullanım amacına göre sınıflanfdırılmaktadır.

Yük taşıma sektöründe kullanılmak üzere ISO 6346 standartıyla üretilen Yük Konteynerleri,

İnşaat alanında bekçi, yatakhane yada şantiye ofis konteynerleri,

Seyyar eğlence alanları ve afet bölgelerinde yoğun olarak kullanılan Tuvalet Konteynerleri

Banyo Konteynerleri,

Yemekhane Konteynerleri,

Güvenlik kulubesi Konteynerleri,

Taşınabilir Konteyner Evler,

2 El Konteyner Satanlar Alanlar:

Ülkemizde ve Dünyada son dönemde yaşadığımız salgın hastalık ve deprem mobil ve az katlı yaşam alanlarına doğru insanları yöneltmiştir. Konteyner yapılara olan ilgi her geçen gün artarken değişen ihtiyaçlar nedeni ile Konteynerlerin ikinci el olarak ta alınıp satılmaya başlamıştır.

Kullanım amacı kalmayan yada artık ihtiyacı karşılamadığı için satılıp daha büyük seçeneklere yönelen kişi yada kurumlar ellerinde bulunan farklı kullanım sektöründeki konteynerleri ikinci el olarak satmakta ve müşteri arayışına girmektedirler.

Ankara ve çevre iller genelinde her çeşit konteyner alım satımı yapan firmamız bu gibi durumlarda müşteri arayışına giren kişi yada kurumların imdadına yetişmektedir.

Her çeşit konteyner ve ikinci el konteynerler yerinden ve değerinde satın alınır. Kullanılabilecek olanların gerekli kontrolleri, tamir ve bakımları yapılarak satışa sunulur. Yeniden kullanılma imkanı olmayan konteynerler geridönüşüm sektörü aracılığı ile hammadde haline getirilir.


Ankara İkinci El Konteyner Alımı


Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi yada Ücretsiz Keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.