Üç Kardeşler Hurda

Üç Kardeşler Hurda Metal Ankara Sincan İlçesinde konuşlu olup Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda alımı & Hurdacılık yapan kurumsal bir firmadır

ÜÇ KARDEŞLER HURDA
Üç Kardeşler Hurda

Kurumsal Bilgiler, Misyon, Vizyon

Firmamıza ait Kurumsal bilgiler, kuruluş yapısı, görevler ve hedeflerimize ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Üç Kardeşler Hurda

Kurumsal Bilgilerimiz

Üç Kardeşler Hurda

Hakkımızda:

Firmamız Üç Kardeşler Hurda, hurda metal geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez ve en önemli unsuru olan ve halk arasında "Hurdacı" yada "Eskici" diye ifade edilen Hurdacılık ve Hurda Geridönüşüm mesleğini icra etmek, hurda alım satımı ile bir yandan para kazanırken diğer yandan hurda satan kişi ve kuruluşlara yüksek kazançlar sağlamak ve bu yolla Ülke ekonomisini canlandırmak ve en önemlisi hurda metallerin geridönüşüm ile yeniden kullanılmasında görev almak üzere "Hakan ŞİMŞEK" tarafından Ankara'nın Sincan İlçesinde kurulmuştur.


Üç Kardeşler Hurda

Misyonumuz:

Bir hurdacı yada hurda geridönüşüm firması olarak, hurda metal geridönüşüm sisteminin üzerimize yüklediği sorumluluğun bilincinde, gece gündüz demeden durmadan çalışarak atık yada atıl vaziyette bulunan hurda metalleri son kullanıcısından alarak geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırılması en büyük ve en önemli görevimizdir.

Bu görevi yürütürken, gerek çalışanlarımız, gerek müşterimiz gerekse iş ortaklarımız ile karşılıklı güvene dayanan, hakları ve menfaatleri gözeten, koruyan, kişilerin ve kurumların memnuniyetlerini hedefleyen ilişkileri geliştirmek ve uygulamak ve bu düstur ile çalışmak en büyük prensibimizdir.


Üç Kardeşler Hurda

Vizyonumuz:

Firmamız Üç Kardeşler Hurda olarak kurulduğu günden itibaren, kurumsal ahlak ve bireysel vicdanın rehberliğinde, personel kadromuz, araç, ekipman ve hizmet bölgemizi sürekli büyüterek hurda metal sektörüne yön veren firmalardan olmak en büyük hedefimizdir.

Bunun paralelinde; firma olarak büyürken, çalışanlarını ve müşterilerini izlediği çalışma prensipleri ile mutlu eden, haklarını daima gözeten, her şeyin insan için ve insanla güzel olduğunun fakında, vatanına, milletine ve ülkesine faydalı, meslektaşları tarafından bile takdir edilen, önerilen, sevilen ve saygı duyulan bir firma olmak ve bunu devam ettirmek.


Hurdacı

Üç Kardeşler Hurda

Hurdacı, genel olarak metal aksamlarını veya metal atıkları toplayan kişidir. Hurdacılık, özelliğini yitirmiş, çalışmayan ve artık kullanılamayacak olan materyallerin geri dönüşüme yeniden kazandırılması için toplanma aşamasıdır. Genel olarak hurdacılar, topladıkları hurdaları ayrıştırma merkezine götürerek alüminyum, bakır, çinko, demir, krom ve nikel gibi maden gruplarına ayırarak biriktirmektedirler. Belli bir kiloya ulaştıktan sonra geri dönüşüm tesislerine götürerek oralarda eritilme işlemleri yapılır. Kaynak

Üç Kardeşler Hurda

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır.

Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya verilen zarar engellenmiş olur. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar. Örneğin, yeniden kazanılabilir alüminyumun kullanılması alüminyumun sıfırdan imal edilmesine oranla %35'e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Üç Kardeşler Hurda


Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi yada Ücretsiz Keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.